• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Подземје Рамка за сликање уметност, 32,0 1,5

Подземје Рамка за сликање уметност, 32,0 1,5

 
DEN 719.84

Количина на стоки
Достапно

Впечаток за врвен квалитет giclee на архива хартија со висока резолуција. Уметнички дела од Каролис Јанулис. Професионално врамени и монтирани на архивата без киселина. Печатениот транспорт на Мармонт Хил, врамени уметнички отпечатоци, од Каролис Јанулис : ГИКЕР за врвен квалитет на печатење на архивска хартија со висока резолуција. Уметнички дела од Каролис Јанулис. Професионално врамени и монтирани на архивата без киселина. Висококвалитетна издржлива рамка што не се во борба. Завршено под плексиглас отпорен на тресење. Пристигнува подготвени да висат. Вклучува сертификат за автентичност.


Карактеристики на понудата

Слични понуди