• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Летаат Врзување Конец Врзување Линија Трајни Полиестер Риболов Додатоци Справи

Летаат Врзување Конец Врзување Линија Трајни Полиестер Риболов Додатоци Справи

 
DEN 159.84

Количина на стоки
Достапно

Опис : *Сосема нов и висок квалитет*Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и функционаленспецификација : *Материјал : Полиестер*Боја : (Како Што Покажуваат Сликите)*Големина : Дијаметар : Прибл. 0,2 mm Overall Должина : Прибл.Пакетот 45м (50ид) (Како Што Покажуваат Сликите)вклучува : 1х Мува Врзување На Конец : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината.2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците. Сосема нов и квалитетен. Изработен од висококвалитетен материјал, издржлива И функционална Спецификација : . Материјал : Полиестер. Боја : (Како Што Покажуваат Сликите). Големина : Дијаметар : Прибл. Вкупна Должина од 0,2 мм : Прибл.Пакетот 45м (50ид) (Како Што Покажуваат Сликите) вклучува : 1х Мува Врзувачка Нишка Забелешка : 1. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината. 2. Ве молиме дозволете мало рачно отстапување на мерењето за податоците.


Карактеристики на понудата

Слични понуди