• Најдобра цена
  • Неодамнешно
ВЛЕЧЕНИ Мали Девојчиња Фустан Чевли Лак Перформанси Танц Чевли За Девојки Детски Чевли Бисер Кристали Сјае Деца

ВЛЕЧЕНИ Мали Девојчиња Фустан Чевли Лак Перформанси Танц Чевли За Девојки Детски Чевли Бисер Кристали Сјае Деца

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

Мали Девојки Облечи Чевли Лак Перформанси Танц Чевли За Девојки Детски Чевли Бисер Кристали Сјае Детски Говеда Перформанси Танц Чевли За Девојки Детски Чевли Бисер Кристали Сјае Деца Принцеза Чевли Гел Сандали за Мали Девојчиња. Материјал : СТП. Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сликата може да има мала разлика во бојата. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате, Ви Благодариме!). (Ве молиме дозволете грешка од 1-3мм поради рачно мерење. ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате.) ЗАТВОРАЊЕ НА ЈАМКА ЗА КУКИ : Удобниот Дизајн На Кука и Јамка Ги Прави Чевлите На Девојките Мери Јапеејн Прилагодливи и Лесни За Лизгање/исклучување За Девојчиња. Ниска Пета Што Ги Прави Девојките' Секој Чекор Стабилен. Лесно Обложеното Подножје Помага Да Се Обезбеди Смирувачка Удобност и Поддршка. Гумен Ѓон. ТРКАЛЕЗЕН ПРСТ : Девојките Облекуваат Чевли со Тркалезен Прст Обезбедуваат Доволно Простор За Да Ги Направат Децата Удобни и Пријатни. УДОБНИ И ЕЛЕГАНТНИ : Чевли За Фустани За Девојчиња Со Чиста Сјајна Кожа Горните и Ниските Потпетици Ги Држат Малите Да Одат Удобно и Грациозно.


Карактеристики на понудата

Слични понуди