• Најдобра цена
  • Неодамнешно
НА НЕ ПУЛОВЕР ДУКСЕР ОД FALL-Руно, Шума, Мали

НА НЕ ПУЛОВЕР ДУКСЕР ОД FALL-Руно, Шума, Мали

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно

Изгледајте најдобро и чувствувајте се најдобро во оваа фантастична и модерна облека! Овој производ е заштитен Со Трговски Марки на Соединетите држави. Сите Права Се Задржани. ДУКСЕР СО КАЧУЛКА ОДГОВАРА-Класично, Стандардно Вклопување. 1 х 1 ребро со спандекс за зголемено истегнување и закрепнување. ТИП НА ТКАЕНИНА-50/50 памук/полиестерско руно, Хедер Спорт бои : 40/60 памук/полиестер. СТРУКТУРА-Шиење Со Двојна игла на рамената, дупките за рацете, вратот, појасот и манжетните. Обоен за да одговара на кабелот за цртање.


Карактеристики на понудата

Слични понуди