• Најдобра цена
  • Неодамнешно
27 Софа За Миленичиња, софа За Кучиња, кревет За Кучиња, Софа За Мачки, Кревет За Мачки, Дрвена Рамка и Кадифе Со Копчиња И Беж Линии На Јаже, Црни Цврсти Пластични Стап

27 Софа За Миленичиња, софа За Кучиња, кревет За Кучиња, Софа За Мачки, Кревет За Мачки, Дрвена Рамка и Кадифе Со Копчиња И

 
DEN 3.33

Количина на стоки
Достапно

Софата за миленичиња е исполнета со мек сунѓер со висока густина и покриена со кадифе. Две Бои : постојат две бои за вашиот избор, благородна сина и елегантна сива боја. Вашите миленици заслужуваат еден. Цврсти Стапала : има 4 црни пластични стапала за софа. И има патент што ќе му овозможи на корисникот лесно да ги забележи сите површини со благ детергент или машина.Софата за миленичиња е исполнета со мек сунѓер со висока густина и покриена со кадифе. Погоден е за вашите кучиња и мачки во дневна соба, спална соба, продавница за миленичиња, болница за миленичиња, продавница за убавина за миленичиња итн. Има беж линии на јаже на рабовите и уникатен дизајн на копчиња на задната страна, додавајќи на благородноста и елеганцијата на софата и го олеснува вашето домашно милениче во луксузна перница што ги зафаќа во целосна удобност и топлина.


Карактеристики на понудата

Слични понуди