• Најдобра цена
  • Неодамнешно
HomePop Кадифе Swoop Рака Акцент Стол

HomePop Кадифе Swoop Рака Акцент Стол

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

Овој Стол За Акцент На Кадифена Рака Home Pop Е класичен и елегантен во дизајнот. Одликувајќи се со странични раце за дополнителна удобност и стил, столот за удар е совршен како дополнително седење во вашата дневна соба или домашна канцеларија или како стол за акцент во вашата спална соба. Спарете два заедно за дополнително влијание. Овој мек кадифен акцентен стол доаѓа во низа бои на ткаенина и завршна обработка на дрво заедно со асортиман На Соодветни домашни поп предмети за подобрување на вашиот декор. Лесен за составување и одржување. Home Pop Кадифе Swoop Рака Акцент Стол : 19.5" акцент стол висина на седиштето. Средно цврсто перниче за удобност и издржливост. 1 парче. Дрвени нозе. Потребно е лесно склопување. Столот за акцент на Home Pop има странични раце. Премиум кадифена ткаенина. Доаѓа во повеќе бои. Димензии : 25 "W x 27.75" D x 33.25 "H. ширина На Седиштето : 18". Нозете имаат темно орев заврши. Поддржува тежина до 250 килограми.


Карактеристики на понудата

Слични понуди