• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ларс Амадеус Машки Спортови На Отворено Пешачење Патент Кадифен Обложени Јакни Со Ветробрански Јакни

Ларс Амадеус Машки Спортови На Отворено Пешачење Патент Кадифен Обложени Јакни Со Ветробрански Јакни

 
DEN 959.84

Количина на стоки
Достапно

Ветробранот со качулка со еластичен дизајн на манжетната ви овозможува да се прилагодите за да се спротивставите на ветерот и студенилото.Страничните џебови и џебот на градите се практични за држење на вашите предмети кога сте надвор или спортувате.Овој ветробран е изработен од издржливи ткаенини погодни за кожата, материјал обложен со кадифен материјал за да обезбеди удобност и топло на отворено.Погоден за зима, како што се качување по планини, патување, пешачење или други прилики.Мерење (во инчи)Меѓународна Големина - - - - - - - - Обем На Градите - - - - - - - - - Ширина На Рамената - - - - - - - - - - Должина На Ракавот - - - - - - - - - Должини На Грбот-46 1/219 1/2-24 3/8-28 3/8М48 7/820 1/8-25 1/4-29 1/2Л-53 1/221 1/4-26 3/4-31 7/8 Ларс Амадеус Машки Спортови На Отворено Пешачење Топол Патент Кадифен Обложени Јакни Од Ветробран. 100% Полиестер. Боја Блок. Долги Ракави. Целосно Затворање На Патент. Ветробран. Кадифен Обложен Дуксер Јакна. Машинско Перење Ладно Внатре Кон Надвор. Големина на Телото на Моделот : Висина : 6'1", Градите : 38 2/8 инчи, Половината : 30 6/8 инчи,Колкот : 42 1/8 инчи, Тежина : 175 фунти, моделот носи Голема големина. Контактирајте не ако имате какви било прашања во врска со големината.


Карактеристики на понудата

Слични понуди