• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Адвиикд Женски Есенцијални Тексас Хеланки Хеланки За Жени

Адвиикд Женски Есенцијални Тексас Хеланки Хеланки За Жени

 
DEN 159.84

Количина на стоки
Достапно

Девојки Јога Панталони Големина 14-16 Вежба Панталони Се Водат Слободно Време Сплит Висока Боја Женски Јога Јога Панталони Одблесокот : Стандардно ВЕ Молиме запомнете : Рачно или нежно перење во машина во ладна вода / не избелувајте / исушете ја Линијата.Материјал : Појестеро3.Стил : Мода и секојдневен Удобен Совршен за домашно носење или лежење наоколу или активности на отворено.Што добивате : 1пц Жени Панталонистил : Секојдневен, Мода4.Повод : Секојдневен, Роденден,Состанок,Забава,за работа, домашен Одмор и многу повеќе.Одговараат За Лето и Пролет.Должина : Долго Како да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линијата 2.Материјал : Изработен од висококвалитетна ткаенина, лесен мек и удобен.Пол : Женска Сезона : Лето : одговара на големината Тип На шема : Кокасија : Дневно, Секојдневно Декорација : Ниедна1.Карактеристики : Секојдневен, Тренд и Моден дизајн, Летни и Пролетни Шорцеви. Девојки Јога Панталони Големина 14-16 Вежба Панталони Се Водат Слободно Време Сплит Висока Боја Женски Јога Јога Панталони Одблесокот. Одговара : Одговара На Големината. Декорација : Никој. 3.Стил : Мода И Секојдневен Удобен Совршен За Домашно Носење Или Лежење Наоколу Или Активности На Отворено. Должина : Долго.


Карактеристики на понудата

Слични понуди