• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Хајхајуп Сребрена Геометрија Кружен Кристал Четири Канџи Прстен Ангажман Прстен Полн Дијамант Цирконија Пасијанс Прстен Прстен Многу

Хајхајуп Сребрена Геометрија Кружен Кристал Четири Канџи Прстен Ангажман Прстен Полн Дијамант Цирконија Пасијанс Прстен Прстен

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

Сребрена Геометрија Кружен Кристал Четири Канџи Прстен Ангажман Прстен Полн Дијамант Цирконија Пасијанс Прстен 5 10 Прстен Многууникатен дизајн, повеќе карактеристичен. Прстени Големина 6 за Тинејџери Прстен Змија Девојка Прстени. Стил : Ретро,Пријателство, плевене.


Карактеристики на понудата

Слични понуди