• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Цвет Жакард Лента Цветни Везени Ткаени Трим Занаетчиски Материјали

Цвет Жакард Лента Цветни Везени Ткаени Трим Занаетчиски Материјали

 
DEN 239.84

Количина на стоки
Достапно

Опис. Ако барате модерен и достапен ткаен трим, тогаш вашето истражување е завршено овде. Тоа е затоа што нашиот производ може да ја задоволи вашата потреба. Изработен од врвен материјал, тој е практичен и исклучителен. Дизајниран со цветна форма, тој е креативен и нежен. Одличен додаток за вашата облека, паричници, јоргани, навлаки за перници, навлаки за перници, чанти, место подлога, тркачи на маса и многу повеќе. Карактеристики. - Материјал : Полиестерска свила. - Големина : Околу 700,00Х5, 00Х0, 10см/275, 10Х1, 97Х0, 04инч. - Изработен од врвен материјал и извонредна изработка, тој е уникатен и убав. - Со цветен дизајн, тој е полн со народен стил, кој добро се совпаѓа со облеката и ви обезбедува освежителен изглед. - Совршен за додатоци за домашен декор, облека, чанти, додатоци за коса, подлога, јоргани, тркачи на маса, навлаки за перници, престилки, шалови, ремени, паричници итн. - Подобрениот изглед и дополнителната привлечност што доаѓа од користењето жакард панделки помага да се истакнат вашите подароци. - Одличен избор за луѓе кои се фенси на уметност и занаети, украсете ги сопствените занаети користејќи ја вашата имагинација. Изработен од врвен материјал и извонредна изработка, тој е уникатен и убав. Со цветен дизајн, тој е полн со народен стил, кој добро се совпаѓа со облеката и ви обезбедува освежителен изглед. Совршен за додатоци за украсување на домот, облека, чанти, додатоци за коса, подлога, јоргани, тркачи на маса, навлаки за перници, престилки, шалови, ремени, паричници итн. Подобрениот изглед и дополнителната привлечност што доаѓа од користењето жакард панделки помага да се истакнат вашите подароци. Одличен избор за луѓе кои се фенси на уметност и занаети, украсете ги сопствените занаети користејќи ја вашата имагинација.


Карактеристики на понудата

Слични понуди