• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Каролини Богатства BB7981WALV Мерино Овци Розова Проверете Метал Ѕид УМЕТНИЧКИ Дела ЉУБОВ, 12X12, мултиколор

Каролини Богатства BB7981WALV Мерино Овци Розова Проверете Метал Ѕид УМЕТНИЧКИ Дела ЉУБОВ, 12X12, мултиколор

 
DEN 527.84

Количина на стоки
Достапно

Каролини Богатства BB7981 WALV Мерино Овци Розова Проверете МЕТАЛ Ѕид УМЕТНИЧКИ Дела ЉУБОВ, 12 X12, мултиколирани Метал Ѕид УМЕТНИЧКИ Дела ЉУБОВ кој раса специфични Мерино Овци уметнички дела од еден од нашите уметници или графички дизајнери. Ова парче ѕидна уметност на сите им ја покажува вашата ЉУБОВ. Рака со ѕидни уметнички дела внатре или надвор. Одлично за спална соба, канцеларија, трем или дневна соба. Буквите Л, О, В и Е се исечени од челик и украсени со алуминиумски круг што содржи уметнички дела од еден од нашите уметници. Буквите се насликани со рамна црна мат боја и алуминиумскиот круг е отпечатен во целосна боја и прикачен. Вклучени се две дупки во парчето за да помогнат во закачувањето на уметничкото дело. Користете мал шајка или друг висечки уред. Овој производ е со димензии 11 1/2 инчи на 11 3/4 инчи. ОВОЈ МЕТАЛ Ѕид УМЕТНИЧКИ Дела ЉУБОВТА е ОД Каролини Богатства Фарма Животни категорија на производи. Мери 11 1/2 инчи на 11 3/4 инчи.


Карактеристики на понудата

Слични понуди