• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Фупоки КИБАИДАН КИБАИДАН Постелнина За Месечина И Череп Поставете Кралска Големина За Деца Тинејџери Мажи Жени Возрасни Сини И Црни Вселенски Ѕвезди Прекривка За

Фупоки КИБАИДАН КИБАИДАН Постелнина За Месечина И Череп Поставете Кралска Големина За Деца Тинејџери Мажи Жени Возрасни Сини

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

Комплетот за покривање на јорган со кралска големина вклучува 1 навлака за јорган (104 на 90 инчи) и 2 шамови за перници (20 на 36 инчи). НЕ вклучувајте јорган или утешител. Предметот се пере во машина и се суши на ниска температура за лесна нега. Не избелувајте.Мека Ткаенина-100% висококвалитетен полиестерски микрофибер (ултра мек,удобен, дише и издржлив материјал). Нашата лесна колекција постелнина погодна за кожата има исклучителна мекост и дишење. Тоа ќе ви донесе одлични чувства на телото.Забелешка-капакот на јорганот и шамовите за перници се печатат со шема на предната страна и бела боја на задната страна (предметите со шема на гејмпад се печатат од двете страни).Лесен За Употреба-капакот на јорганот има скриен патент и аголни врски. За да можете лесно да ја ставите оваа навлака за јорган на вашиот утешител.Други Производи од Иста Шема-Нашата продавница има и други домашни серии од истата шема на оваа ставка (комплет за утешител, постелнина/покривка, постелнина, вграден чаршав, ќебе за фрлање, таписерија, завеси за прозорци, маса, завеса за бања, подна подлога). Можете да ја декорирате вашата соба со ист стил како што сакате. Фупоки КИБАИДАН КИБАИДАН Постелнина За Месечина И Череп Поставете Ја Големината На Кралот За Деца Тинејџери Мажи Жени Возрасни Сини И Црни Вселенски Ѕвезди Прекривка За Декор Во Спалната Соба Трипи Утешител На Месечината Залив.


Карактеристики на понудата

Слични понуди