• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Буодес Клиренс Боење Веѓи Крем Боја Боење Веѓи Крем Ајлајнер

Буодес Клиренс Боење Веѓи Крем Боја Боење Веѓи Крем Ајлајнер

 
DEN 298.56

Количина на стоки
Достапно

Буоди Боење Веѓи Крем Боја Боење Веѓи Крем За Очи Забелешка : 1. Ве молиме погледнете го нашиот опис на производот или сликите пред да нарачате, што е количината и атрибутите на овој производ.2. Производот е изработен од висококвалитетни производи, еднократно и може да ви донесе прекрасно искуство.3. Тоа е најдобриот подарок за семејството, паровите, помфритот ,вашите љубовници или себе си.За Денот на Вљубените, роденден,годишнина,Ноќта на Вештерките,Црн петок,Денот на Благодарноста, Божиќ. Молив За Веѓи. Боење Веѓи Крем Боја Боење Веѓи Крем Ајлајнер. Ноќта На Вештерките; Црн Петок;Денот На Благодарноста;Божиќ;Веѓа;Боење;Крем;Боја;Веѓа;Боење;Крем;Ајлајнер. Боење Веѓи Крем Боја Боење Веѓи Крем Ајлајнеркарактеристики : нов и компактен, лесен за носење. Погоден за професионална употреба или употреба во домаќинството. Бојата е трајна.Мек, кремаст и лесен за употреба, брзо се суши и обезбедува контролирана средина која бара примена секој пат.Тој има 4 вида пигменти, и може да замисли - почист, подлабок -, и црно и обоеноа е најдобриот подарок - за себе и за себе. и долготрајни. 24-часовен водоотпорен мултифункционален. Веѓи цел ајлајнер гел.Боја и скулптура - вашите веѓи до совршенство . Создадете остар смел изглед кој ќе трае цел ден без да се размачкате и да се збогувате со ретките нерамни веѓи .Тежина : околу 30гнет тежина : 5г нови и.1. Ве молиме имајте предвид дека поради влијанието и екранот, прифатлива е мала хроматска аберација.2. Постои разлика од 2-3 мм според рачно мерењесодржина на пакетот : 1 х Крем за Веѓи. Здраво, купувач, производот се испраќа Од Кина, а времето за испорака е околу 9-15 дена. Можете да го анализирате времето за испорака пред да го купите, ако времето е премногу кратко, ве молиме купете внимателно, ви посакувам среќен шопинг!.


Карактеристики на понудата

Слични понуди