• Најдобра цена
  • Неодамнешно
DxhmoneyH Менс Обични Ленени Панталони Лабава Вклопуваат Директно Нозе Панталони Еластична Врвка Половината Птица Печатење Летна Плажа Јога Долги Панталони

DxhmoneyH Менс Обични Ленени Панталони Лабава Вклопуваат Директно Нозе Панталони Еластична Врвка Половината Птица Печатење Летна

 
DEN 95.84

Количина на стоки
Достапно

Џебови за затворање на врвки : Четири Сезони Пол : Менокација : Обичен Материјал На Отворено : Ленени Полиестерпанти Должина : Целосен Тип На Шема На Панталони : Цврста Дебелина : Стандардно Вклопување : одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА Машки панталони ➤ве Молиме изберете ја големината според нашата табела со големина на слика, Ако имате какви било прашања ве молиме контактирајте не.Големини : машки еластични панталони за потење на половината достапни in S-3 XL, ве Молиме погледнете ја табелата со големини лево пред да нарачате. Разноврсна : Уживајте Во згодна облека и усогласете ги овие еластични Панталони со вашата омилена маица, кошула со копчиња или дуксер и удрете го градот со стил; Дизајнирани имајќи ја предвид удобноста и издржливоста, овие безвременски машки опуштени Панталони ќе ве одведат од работа до викенд без да пропуштитеatам. Мека ТКАЕНИНАовие Панталони ја прават вашата кожа удобна, издржлива, дише и истегнува ткаенина ја отстранува потта за да се чувствувате удобно во затворени простории или на отворено.


Карактеристики на понудата

Слични понуди