• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Лето Во европски И Американски Стил Нов Урбан Секојдневен Костум Лидер Ракави Двојно гради Кардиган Дами Тенок Мал Костум Јакна

Лето Во европски И Американски Стил Нов Урбан Секојдневен Костум Лидер Ракави Двојно гради Кардиган Дами Тенок Мал Костум Јакна

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

Погоден е за есенско и зимско носење, загревајќи без да недостасува мода. Затвори фитинг и квалитет : оваа чиста боја тенок секојдневен женски костум, нова женска облека воumn и зима. Збогатете ја вашата гардероба со нашите костуми оваа сезона. С / М / Л / ХЛ. Стил и удобност : урбано слободно време и разноврсен стил, удобна и пријателска за кожата ткаенина, копчиња, шевови и други популарни елементи, јака од костум, тенок кардиган костум со долги ракави, цврста боја, дизајн со двојни гради. Совршен со фармерки, панталони, хулахопки, здолништа и секој фустан, кошула или Маица.


Карактеристики на понудата

Слични понуди