• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Wrcnote Дами Долг Ракав V Вратот Маица Лесни Салонска Облека Мачка Печатени Маица Широка Маица Мачка Црна 3XL

Wrcnote Дами Долг Ракав V Вратот Маица Лесни Салонска Облека Мачка Печатени Маица Широка Маица Мачка Црна 3XL

 
DEN 319.68

Количина на стоки
Достапно

Содржина на пакетот : 1 х Женска Маица (други Додатоци не се вклучени)Совети : 1. Совршено За Усогласување со Слаби Фармерки, Тексас Шорцеви, Хеланки Како Што Сакате. Натпревар-Спарете Со Слаби Фармерки и Чизми до Глужд за Лесен Ансамбл, или Со Хеланки и Патики Кога Сакате Удобна и Пријатна Облека. Ткаенина : Полиестер и памук, Лесен, Мек и Удобен за Носење. Боите може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот и мониторот.


Карактеристики на понудата

Слични понуди