• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Веном Моќ Спорт Макро Рок 275 45ЗР 108В ХЛ А С Високи Перформанси Цела Сезона Гума Одговара: 2008-Акура Мд База, Фолксваген Туарег ТДИ

Веном Моќ Спорт Макро Рок 275 45ЗР 108В ХЛ А С Високи Перформанси Цела Сезона Гума Одговара: 2008-Акура Мд База, Фолксваген

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно

Внимание! Поради големината На Гумите Пакетите може ДА се ОДВОЈАТ во курирскиот објект и да не се ИСПОРАЧУВААТ ИСТИОТ ДЕН иако ги испраќаме заедно. Информациите за следење може да се проверат со најавување на веб-страницата на курирот со главниот број за следење што ќе го добиете преку е-пошта. На пример, можете да добиете 3 гуми во еден ден, а 4-тиот следниот ден или денот потоа или една гума во еден ден, а вториот еден ден потоа. Ние разбираме дека ова е голема непријатност за нашите купувачи, но ОВА Е АПСОЛУТНО надвор од нашата контрола.Моќност на отровот Спортот Макро Рок XFEAURTES И Придобивките од целата сезона влечење контрола со голема брзина подолготрајно траење на животот на шарата преглед На Моќноста На Отровот Макро Рок Х е гума за сите сезони со високи перформанси направена за Теренци.Гумата нуди исклучителни перформанси во текот на целата година(повеќе..) Големина : 275 45Р19. Сезона : Цела Сезона. Перформанси : Високи Перформанси. Тип на автомобил : Камион/ТЕРЕНЕЦ. Опсег на оптоварување : XL. Производот Може Да Варира Од Сликата. Гума Раб Не Се Вклучени. Одговара : 2009 Порше Кајен Турбо С 2009 Фолксваген Туарег База 2010 Фолксваген Туарег ВР6 2017 Бентли Летање Поттикне В8 и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите .


Карактеристики на понудата

Слични понуди