• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Бејзбол Ракав Полиестер Издржлива Опрема Торба За Љубителите На Бејзбол Почетник

Бејзбол Ракав Полиестер Издржлива Опрема Торба За Љубителите На Бејзбол Почетник

 
DEN 255.84

Количина на стоки
Достапно

Опис : [Големина]4 должини на располагање : 65см/75см/85см/90см. Различна големина за избор за задоволување на вашите различни потреби. Одличен додаток за Бејзбол .[Висок Квалитет]Софтбол Торбата е изработена од висококвалитетен полиестерски кожен материјал, цврст и цврст, лесен, обезбедувајќи долгорочна употреба.[Голема Заштита]Бејзбол Ранецот може да обезбеди добра заштита од прашина, нечистотии и гребнатини, со што се продолжува работниот век на знакот.[Погоден]Погоден За спортски сали, бејзбол терени, софтбол терени итн., погоден за почетници во бејзбол, возрасни.[Лесно За Носење И Складирање]кутијата За Складирање Софтбол е лесна и удобна за носење, преклоплива за лесно складирање.Спецификација : Материјал : Табела Со Полиестерзиза : 65см/25, 59инч75см/29, 53инч85см/33, 46инч90см/35,43 инчи пакетот Вклучува : 1 Парче Бејзбол Ранец : ве Молиме дозволете малку грешки поради рачно мерење и различни монитори. Бејзбол Ранец Двојна Употреба Софтбол Ракав. Професионална Ранец Спортски Софтбол Торба. бејзбол ракав заштитник торба софтбол покритие. софтбол ракавите ја покриваат заштитната торба За Обука. Бејзбол Торба Ракав Заштитник Покритие Организаторот.


Карактеристики на понудата

Слични понуди