• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Јаксохду Жени Фау Бисер Кубни Цирконија Инкрустирани Приврзок Чокер Чокер Ѓердан Облека

Јаксохду Жени Фау Бисер Кубни Цирконија Инкрустирани Приврзок Чокер Чокер Ѓердан Облека

 
DEN 170.56

Количина на стоки
Достапно

Спецификации : дизајн На Лејси со вештачки бисер и кубен цирконски инкрустиран приврзок, додава елеганција.Може да се користи како ѓердан или облека за глава за подобрување на вашата убавина.Најдобар подарок за роденден, годишнина, Ден На Вљубените, подарок за пријателство итн. Тип : Чокер/Глава : Женска Тема : Стил На Убавина : Моден Материјал : Чипка, Вештачки Бисер, Кубни Цирконијаокации : Годишнина, Ден На Вљубените, Вечерна Забава, Запознавање итн карактеристики : Вештачки Бисер И Кубен Цирконски Инкрустиран Приврзок, Лејси, Прилагодлив Должина На Синџирот : 32см + 6см/12.60" + 2,36", Ширина : 2,5 См/0,98" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметите може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење. Пакетот Вклучува : 1 х Чокер/Облека за Глава дизајн На Лејси со вештачки бисер и кубен цирконски инкрустиран приврзок, додава елеганција. Може да се користи како ѓердан или облека за глава за подобрување на вашата убавина. Најдобар подарок за роденден, годишнина, Ден На Вљубените, подарок за пријателство итн.


Карактеристики на понудата

Слични понуди