• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Домашна Декорација Автомобил Симпатична Мачка Виси Украс Со Шарени Аеросфера Виси Украс Подарок Нов

Домашна Декорација Автомобил Симпатична Мачка Виси Украс Со Шарени Аеросфера Виси Украс Подарок Нов

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

Автомобил Симпатична Мачка Виси Украс Со Шарени Аеросфера Виси Украс Подарок Новопис : Точка Спецификација : Карактеристики : 1.ДВОСТРАНА боја-сублимација печатење; 2.Изработен од лесен акрилик мика, лесен за закачување; 3.Убава големина за лесна координација со други мали или големи орнаменти; 4.Совршен за ретровизор за автомобил, венци, врати и многу повеќе.5.Најдобар избор за подарок за вашите пријатели или семејство.Забелешка : ① вистинската боја може да биде малку поинаква од сликата поради различниот монитор и светлосниот ефект ве молиме дозволете отстапување од 1-3 см поради рачно мерењеопис : Големина : 3,3 инчи(висина)Материјал : Акрилен Пакет Вклучува : 1/2/4/5/10х Украс Ниуредлтд Автомобил За Декорација На Домот Симпатична Мачка Виси Украс Со Шарени Аеросфера Виси Украс Подарок Нов. Нашата продавница има широк спектар на домашна декорација и електрични апарати. Секој ден редовно се објавуваат нови производи. Добредојдовте да купувате и собирате продавници. Брза логистика, висококвалитетни производи, искрена услуга.


Карактеристики на понудата

Слични понуди