• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Предна Прошетка Женска Маица Со Долги Ракави Копче За Вратот На Кравата Обична Лабава Туника Блуза

Предна Прошетка Женска Маица Со Долги Ракави Копче За Вратот На Кравата Обична Лабава Туника Блуза

 
DEN 0.67

Количина на стоки
Достапно

Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски. (Сите мерења во см и ве молиме имајте предвид 1см=0,39 инчи, 1 инч=2,54 см) Жени Плус Големина Долга Туника Со Долги Ракави, Лежерна Тенка Маица За Вратот На Момчето, Долга Маица На Летна Плажа, Секојдневна Карирана Маичка Блуза, Долги Врвови На Боди, Тенок фит Блуза со долги Ракави е погодна за секојдневни,забави,канцеларии и други прилики во пролет,fall и зима.It ви носи жежок и шик изглед на забавите и улиците. Тип На Шема : Кариран,Блок Во Боја,Тенок Фит. 1 х Врвови (други Додатоци не се вклучени). Ве молиме Внимателно Погледнете Ја Нашата Детална Табела Со Големини На Втората Слика Пред Да Ја Купите. САД ХСС Тагови,.


Карактеристики на понудата

Слични понуди