• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Нова Пренослива Безжична Машина За Вшмукување Прашина Маса Правосмукалка Трошка Тастатура Почиста Правосмукалка Десктоп Чистачи ЗА ПРАШИНА ЦРНА

Нова Пренослива Безжична Машина За Вшмукување Прашина Маса Правосмукалка Трошка Тастатура Почиста Правосмукалка Десктоп Чистачи

 
DEN 1583.84

Количина на стоки
Достапно

Издржлив материјал : овој производ е изработен од висококвалитетен пластичен материјал, кој е издржлив и има долг работен век. Безжичен дизајн, ослободете се од досадните кабли. Погоден за автомобил, дом, канцелариско биро, таблет, компјутер и многу повеќе. Производот бара двеa батерии (не се вклучени). 360° спирален нож : динамичен дизајн, мазна ротација, па дури и проток на воздух. Мал и пренослив : овој производ е мал и лесен, не зазема простор и лесно може да се одземе. Ракување со една рака, лесен за употреба, лесен и пренослив, лесен за чистење и носење, погоден за дома, канцеларија, училиште, автомобил, на отворено. Сеопфатна колекција прашина, без прашина. Нечистотијата исто така може лесно да се исцица од празнините на тастатурата и нема да се пропушти агол. . Спецификации : . Номинален напон : 36 V (V). Номинална фреквенција : 3,7 HZ. Номинална моќност : 1,5 (W). Вшмукување : 1500 PA. Батерии : 2 A батерии (не се вклучени). Материјал на производот : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ. Големина : како што е прикажано. . Пакетот вклучува : . 1 ПАРЧИЊА Десктоп правосмукалка. Нова Пренослива Безжична Машина За Вшмукување Прашина Маса Правосмукалка Трошка Тастатура Почиста Правосмукалка Десктоп Прашина Чистачи ЦРНА.


Карактеристики на понудата

Слични понуди