• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Јубнлви Прстени Во Облик На Накит Срце Љубов Љубов Жени Циркус На Шарени Срца Прстени Црно 10

Јубнлви Прстени Во Облик На Накит Срце Љубов Љубов Жени Циркус На Шарени Срца Прстени Црно 10

 
DEN 2.33

Количина на стоки
Достапно

Жените Едноставна Љубов Љубов Срца Во Облик На Срце Шарени Циркон Накит Функција : 100% сосема нов и висок квалитет. Количина : 1 ПАРЧИЊА Пол : Девојка.Жените Убави додатоци за интегрирање на кутија за накит за девојки И колекционери Се Совпаѓаат со соодветна облека За различна пригода Прекрасен подарок За вас И вашите женски пријатели Фатете ја оваа прекрасна галантерија За Вас Материјал : Бакар.Rhinestone Size : 6,7,8,9,10,11 Пакет Вклучуваат : 1x Прстен Накит. Прстени. 100% сосема нов и висок квалитет. Највисок квалитет и најекономична цена. Лесен за употреба и одржување. Бои КАКО ШТО Е ПРИКАЖАНО.


Карактеристики на понудата

Слични понуди