• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Корел Ад. Висина На масата Делукс Кафуле Под Висок Притисок И Табела За Пробивање, 36х36 ТРКАЛЕЗНА, ЦРЕША ЦРНА

Корел Ад. Висина На масата Делукс Кафуле Под Висок Притисок И Табела За Пробивање, 36х36 ТРКАЛЕЗНА, ЦРЕША ЦРНА

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

Висина На масата Делукс Кафуле Под Висок Притисок И Табела За Пробивање, 36х36 "ТРКАЛЕЗНА, Цреша Блекделукс Кафуле Под Висок Притисок И Табела За Пробивање 1 1/4" Ламинатен Врв Под Висок Притисок Со База На Леано железо И Врвен Пајак 3" Дијаметар Челична Колона Висина На Масата Најлонски Лизгалки за Израмнување. Луксузно Кафуле Под Висок Притисок И Табела За Пробивање1 1/4" Висок притисок Ламинатен Врв Со База На Леано железо И Врвен Пајак3" Дијаметар Челична Колона Табела Висински Израмнувачки Лизгалки-Ширина (во) : 36-Горна Големина (во) : 36х36" - Боја На Рамка / Нога : ЦРНА - Висина (во) : 29 - Горна Боја : Цреша - Должина (во) : 36 - Т - Мувла (Раб бенд) боја : Цреша Делукс Кафе Под Висок Притисок И Табела За Бегство. 1 1/4 " Висок притисок Ламинат Врвот Со Поддржувач Лист. База на леано железо и Врвен Пајак. 3 " Дијаметар Челик Колона Висина На Табелата. Најлон Израмнување Лизга.


Карактеристики на понудата

Слични понуди