• Најдобра цена
  • Неодамнешно
16. В Х Фау Дрво Ролетни На Продажба Сега

16. В Х Фау Дрво Ролетни На Продажба Сега

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

2во Ролетни Од Вештачко Дрво (бисерно бело или снежно бело) 16,5"х73" Нашите ролетни се направени од синтетички материјали со највисок квалитет! Овие 2" ролетни од вештачко дрво се 100% УВ И антистатички контролирани за да не жолтат или собираат вишок прашина! Детали за производот 2 инчи широк, лесен за чистење премиум пвц од вештачко дрво со 3-инчен валанс на круната, 100% УВ и антистатичка контрола!1,5 инчи високи х 2 инчи широки пластични загради за инсталација со низок профил, вклучен хардвер достапни Се И други големини на прозорци! Модел : Цврст.Транспарентност : Филтрирање На Светлината.Големина : 16,5 W X 73 H. Боја : Снежана.Материјал : Вештачко Дрво.Должина На Предметот : 73 Инчи. Компатибилен Тип На Прозорец : Вратата Слепа.Монтирање : Монтиран Прозорец Рамка.Тип : Хоризонтални Ролетни.Големина На Летва : 2 Инчи.Грижа : Лесна Нега.Точка Висина : 73 Инчи. Прилагодливост : Повлечете Го Кабелот.Производител : HYYYH.Стил : Класичен.Карактеристики : вклучен хардвер за инсталација, 100% УВ, антистатички, Прикачени Валанси, Затемнување.Соба : Секоја Соба.Ширина На Предметот : 16,5 Инчи.


Карактеристики на понудата

Слични понуди