• Најдобра цена
  • Неодамнешно
На Дворот Свадба Лак Завеса Ткаенина проегирна Шифон Ткаенина Драперија За Свадбена Церемонија Прием Бандаж И Позадина Украси ткаенина 60 ширина-јаболко црвено

На Дворот Свадба Лак Завеса Ткаенина проегирна Шифон Ткаенина Драперија За Свадбена Церемонија Прием Бандаж И Позадина Украси

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

* Направете вашата свадба, дипломирање, роденден и други настани да изгледаат поелегантно и елегантно со додавање на убава ткаенина Од Драпеј од Мегадекорпорака( МДС). Имаме голем избор на бои за вашите потреби за ткаенина. * Одговара За Свадба прекрасната ткаенина од драпеи е разноврсна за секоја тема на декор за резервна копија на свадбената церемонија. •Тоа ќе создаде одличен привлечен детал во вашиот свадбен декор. . . Големина На Производот . Ширина : 60 " (Прибл .) Х Должина (изберете Колку Што Ви Треба). Детали За Ткаенина . Шифон проегирна ткаенина 100% полиестер. . Боја. Изберете од нашиот опсег на бои 41... Пакување. Оваа ткаенина се продава покрај дворот и се сече по нарачка. Средства Што се Продаваат во континуирани дворови. • Количина : 40 двор x 60" ширина. * Големина : Оваа Ткаенина е 60" инчи (W) X 360 " инчи или 40 двор (L) . Секоја нарачка доаѓа во 1 парче целосна должина. На пример, ако нарачате количина од 1, ќе добиете парче од 40 дворови. * Материјали : 100% Полиестер • 100% БЕЗ Брчки. Овие панели од ткаенина од драперија направени со малку сјај што изгледа елегантно под светла, многу тече. го прави овој проегирен тркач на маса пограциозен од традиционалните ткаенини. (Оваа ткаенина, многу мазна, нежна и удобна, природно чувство за овенати стил, дизајниран да се спротивстави на дамки и брчки). • Повеќенаменска Позадина За Фотографирање : Совршена За свадби, сцени, приеми, забави, тушеви за невести и бебиња, родендени, бифе за бонбони, маси за десерти, домашни настани, фотографија, кабини за фотографии, церемонија, свадби и многу повеќе. • Инструкција : машина за перење во вреќа за перење или рачно перење во ладна вода со благ детергент. Виси сува, не пресврт.


Карактеристики на понудата

Слични понуди