• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Облик На Пар Боукнот Сјајни Кристали Дамски Обетки Имитација На Срце Бисери Ресни Обесени Обетки Додаток За Накит

Облик На Пар Боукнот Сјајни Кристали Дамски Обетки Имитација На Срце Бисери Ресни Обесени Обетки Додаток За Накит

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

Опис : Женскиот прстен за обетка прифаќа вештачки бисери, облик на срце или лак, долг приврзок за реследник, што го поттикнува вашиот сладок и елегантен темперамент во секојдневниот живот.Елегантна долга обетка може да се испрати до ќерки, девојка, сопруга, свршеница и да ја покажете вашата грижа и љубов.Изработена од врвни кристали и легиран материјал, обетката е здравствена, мазна, не ја повредува вашата кожа и удобна за носење.Должината на обетката е околу 7 cm.It идеален е за Денот На Мајката, Денот На Вљубените, шопинг, датум, канцеларија, училиште, работа, плажа, забава, на отворено, секојдневно носење итн.Име на предметот : Обеткиматеријал : Кристал, Легуристил : Елегантенродови : Женски Карактеристики : Во Облик На Срце, Кристал, Вештачки Бисери Детали За Големина : Должина : 7см/2,76" (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 Пар Обетки Женскиот прстен за обетки прифаќа вештачки бисери, облик на срце или лак, долг приврзок за реследник, што го поттикнува вашиот сладок и елегантен темперамент во секојдневниот живот. Елегантна долга обетка може да се испрати до ќерки, девојка, сопруга, свршеница и да ја покажете вашата грижа и љубов. Изработена од врвни кристали и легиран материјал, обетката е здравствена, мазна, не ја повредува вашата кожа и удобна за носење. Должината на обетката е околу 7 см. Идеален е за Денот На Мајката, Денот на Вљубените, шопинг, состанок, канцеларија, училиште, работа, плажа, забава, на отворено, секојдневно носење итн.


Карактеристики на понудата

Слични понуди