• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Ловско Женските Комплети Облека Дуксери Дуксер Модни Тренерки Есенски Зимски Тимови Спортски Пуловер Панталони Со Долги Ракави Одговараат На Виолетова Боја

Ловско Женските Комплети Облека Дуксери Дуксер Модни Тренерки Есенски Зимски Тимови Спортски Пуловер Панталони Со Долги Ракави

 
DEN 447.68

Количина на стоки
Достапно

Големина На Табела : Големина На С. : Мали САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 94cm/37.01 "Рамо : 46cm/18.11" Ракав : 60cm/23.62 "Должина : 66cm/25.98" Половината : 62-68cm/24.41-26.77 "Колк : 92cm/36.22 " Должина : 98cm/38.58". Големината на облеката е релативно помала, се препорачува да се избере поголема Сизеловско Женските Комплети 2 Парчиња Облека Дуксери Дуксер Модни Тренерки Есенски Зимски Тимови Спортски Пуловер Панталони Со Долги Ракави Одговараат На Виолетови Карактеристики : ткаенината со висока еластичност е удобна и дише.Костумот има појас што панталоните можат да се прилагодат без еластична лента.Спарете го со различни кратки ракави и блуза за да изгледате fashionable.It може да се носи за купување,дома или канцеларија,погодна за различни.Изберете според вашата големина.Сезона : Летен Пол : женски Повод : Секојдневен,Дневен Материјал : 100% Полиестерска Должина : долг стил : Мода,Секојдневна Облека : одговара на големината Како Да се мие : Рачно Миење Ладно,Закачување Или Сушење На Линија што добивате : 1 ПАРЧИЊА панталони,1 ПАРЧИЊА врвови Ловско Женски Комплети 2 Парчиња Облека Дуксери Дуксер Модни Тренерки Есенски Зимски Тимови Спортски Пуловер Со Долги Ракави Панталоните Одговараат На Виолетова. Материјал : 100% Полиестер. Големината на облеката е релативно помала, се препорачува да се избере поголема големина. Било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе се потрудиме да ви служиме. Имајте убав ден!.


Карактеристики на понудата

Слични понуди