• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Двострано Рефлектирачко Поводник За Кучиња, FT FT FT, Најлонски Каиши За Најлонски Кучиња Со Обложена Рачка За Средни И Големи Кучиња Што Шетаат, Розова, 6 СТАПКИ

Двострано Рефлектирачко Поводник За Кучиња, FT FT FT, Најлонски Каиши За Најлонски Кучиња Со Обложена Рачка За Средни И Големи

 
DEN 1.33

Количина на стоки
Достапно

ДВОСТРАНО РЕФЛЕКТИРАЧКО : Надградениот двостран рефлектирачки поводник има рефлектирачки шевови од двете страни за да ја подобри неговата видливост и би бил рефлектирачки кога светлата светат на него ноќе. Може да го чува вашето куче безбедно за време на вечерните прошетки ИЛИ трчање УДОБЕН СТИСОК : рачките имаат мека подлога за перничиња на внатрешниот стисок, што го прави удобно за држење и обезбедува многу удобност за контрола на вашето активно крзнено бебе, заштита на раката од изгореници од јаже. Исто така, дојдете Со Прстен Д на рачката за да исечете вреќи или додатоци за измет. ИДЕАЛНА ДОЛЖИНА : кучешки поводник со должина од 6 стапки е совршена рамнотежа помеѓу слободата и контролата. Тоа може да му даде на вашето куче толку многу слобода, но сепак под ваша лесна контрола. Верзијата со ширина од 3/4" одговара на мали кучиња, а верзијата 1.0 одговара на средни или големи кучиња. ИЗДРЖЛИВ МЕТАЛЕН ЗАТВОРАЧ ОД 360° : со вртење за да спречите извртување и заплеткување на поводникот, вашето куче може слободно да се движи околу вас, за подобра контрола врз вашето куче. Најлонска ткаенина со мрежа со висока густина за да додаде издржливост.


Карактеристики на понудата

Слични понуди