• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Елелуни Жени Мрежа Долг Ракав Мини Фустан Крпеница Партија Повик Печатење Фустан Црна 079W М

Елелуни Жени Мрежа Долг Ракав Мини Фустан Крпеница Партија Повик Печатење Фустан Црна 079W М

 
DEN 351.84

Количина на стоки
Достапно

Носете го овој фустан за секоја пригода, работа, бизнис или секојдневно што дава опуштено вклопување. Големина НА ознака Л : Големина НА САД : (8) - - - - - Биста : (38. Благодарам! МАТЕРИЈАЛ : Мешавина од памук, лесна, лабава,еластична,мека и удобна за носење. Големината не одговара на сите, ве молиме внимателно проверете ја табелата со големини и изберете ја големината врз основа на вашата вистинска големина. Женскиот секојдневен печатен фустан е еластичен, свилен, здив, мек и течен, без смалување или брчки, измијте се на студ и закачете се да се исуши.4") -Должина : (34.


Карактеристики на понудата

Слични понуди