• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Женска Каузална Патент Пуловер Јака Со Долги Ракави Дуксери Градиент Активна Облека Јакна За Трчање

Женска Каузална Патент Пуловер Јака Со Долги Ракави Дуксери Градиент Активна Облека Јакна За Трчање

 
DEN 1.00

Количина на стоки
Достапно

Големина : S Биста : 110cm/43.31" ракав : 43cm/16.93" Должина : 68cm/26.77"Големина : M Биста : 116cm/45.67" Ракав : 44cm/17.32" Должина : 69cm/27.17"Големина : L Биста : 122cm/48.03" Ракав : 45cm/17.72" Должина : 70см/27.56"големина : xl биста : 128cm/50.39" ракав : 46cm/18.11" Должина : 71cm/27.95"големина : xxl Биста : 136cm/53.54" Ракав : 47cm/18.50" Должина : 72cm/28.35"големина : xxxl биста : 144cm/56.69" ракав : 48см/18.90" должина : 73см/28.74"овој дуксер со половина патент е идеален Избор во Вашата Гардероба.уникатниот висок половина патент може подобро да го загрее вратот.Овој дуксер со пуловер е погоден за пролет, fall и зима.со чизми,фармерки, слаби хеланки за моден тренд.Машински Материјал За Перење : овој секојдневен дуксер е изработен од мек И удобен полиестер,памучна и Еластанска ткаенина,попријатна за кожата и блиска, не е лесна за деформација.Овој лесен дуксер може да се носи во пролет и fall,и погоден за луѓе од сите форми.УНИКАТЕН ДИЗАЈН : дуксер со Пуловер со Долги ракави/врвови со лабава пуловер со Патент Со Ревер/дуксери Со Туника За Жени/дуксер Со Половина патент/лесни дуксери за жени/пуловер Со Туника за жени.Увезенповлекување на затворање1пц Женски Врвови овој секојдневен класичен дуксер со качулка со пуловер има долги ракави, широк ребрест раб и манжетни за заклучување на топлина. Секојдневен удобен стил, повлечете ги врвовите на пот, дуксерот за жени е костум за fall или зима. Повод за Блуза : женски дуксер е костум за секојдневен, патување, дома, датум, забава, работа, шопинг.


Карактеристики на понудата

Слични понуди