• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Женски Врвови Блуза Со Пруги Со Долги Ракави Секојдневни Жени Модни Хенли Кошули Сиви 2XL

Женски Врвови Блуза Со Пруги Со Долги Ракави Секојдневни Жени Модни Хенли Кошули Сиви 2XL

 
DEN 255.84

Количина на стоки
Достапно

Овој Моден Долг Ракав. ткаенината за кошула е супер мека, еластична и лесна за мек, пријатен есенски, Летен врв. Со трендовски дизајн, можете да го носите со фармерки или хеланки, совршени за секојдневниот живот, шопинг, плажа, одмор, канцеларија, ве прават шармантни и кул. Информации за производот : . - Материјал : Полиестер-Стил На Облека : Блуза. - Должина : Редовно. - Должина на ракавот : долг ракав-тип на Јака : хенли-Шема : шарени. - Сезона : Лето. - Пол : Женски. - Повод : Секојдневен, Секојдневен. - Измијте : Рачно миење во ладна вода, закачете или исушете. - Ќе добиете : 1 Кошули Големина : С САД : 4 Биста : 109см/42,91" Рамо : 42см/16,54" Ракав : 48см/18,90" Должина : 63,5 см/25,00" Големина : М САД : 6 БИСТА : 113см/44,49" Рамо : 43см/16,93" Ракав : 48,5 см/19.09" Должина : 65cm/25.59" големина : l нас : 8 биста : 119cm/46.85" рамо : 44cm/17.32" ракав : 49cm/19.29" должина : 66.5 cm/26.18" големина : xl сад : 10 биста : 125cm/49.21" рамо : 45cm/17.72" ракав : 49,5 см/19,49" ДОЛЖИНА : 68см/26,77" големина : ххл сад : 12 биста : 131см/51,57" рамо : 46см/18,11" ракав : 50см/19,69" ДОЛЖИНА : 69,5 см/27,36" летни врвови за Жени. Полиестерски Материјал,Долг Ракав Хенли Дизајн. Женските Врвови Одлично Носат Со Хеланки, Фармерки, Чизми, Шорцеви или Видови Панталони. Повод : Запознавање, Забава, Вечер, Патување, Канцеларија, Вокација, Породилна Кошула. Женски Ткаенини ; Женски Летни Врвови ; Блузи за жени ; Најдобри Подароци За Лето.


Карактеристики на понудата

Слични понуди