• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Мотор со мала Брзина, CW CCW Мотор Мотор Микро Мотор DC Мотор Мини Мотор Dc24v Редукција Мотор За Електронска Опрема За Производство За Финансиски Машини

Мотор со мала Брзина, CW CCW Мотор Мотор Микро Мотор DC Мотор Мини Мотор Dc24v Редукција Мотор За Електронска Опрема За Производство

 
DEN 447.84

Количина на стоки
Достапно

Покрај тоа, во зависност од фреквенцијата на употреба, јаглеродните четки може брзо да се истрошат. Ве молиме обрнете целосно внимание на use.пораст на температурата : Нормално е да се инсталира менувач или еквивалентен ладилник и да се спроведе номинална работа под нормална температура и влажност со користење на методот на отпор за МЕРЕЊЕ НА ПОРАСТОТ на ТЕМПЕРАТУРАТА на серпентина под 70 степени целзиусови . Употребата на овој вид сопирачка е да се користи моторот за производство на електрична енергија обратна струја.


Карактеристики на понудата

Слични понуди