• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Мебел На Америка Палома Ткаенина Фрли Перница Во Индиго

Мебел На Америка Палома Ткаенина Фрли Перница Во Индиго

 
DEN 271.84

Количина на стоки
Достапно

Украсена со бела морска ѕвезда и полнета со меки пердуви од водни птици, оваа ткаенина индиго сина Перница За Фрлање е совршен натпревар за мотив на крајбрежен декор. Достапно во комплет од два, носи малку ветровит талент инспириран од плажа во секој простор.Карактеристики : Вклучува : Две (2) Перници За Фрлање : Современ Модел : Индиго, Бели Материјали : 100% Полиестер Кадифе Со Везовисвездичка шема на ѕвездички пердув од водни птици со патенти спецификации : Димензии На Производот : 20"W x 20"Dproduct Тежина : 3 lbssassambly Потребни : Nowaranty Опис : 1-година Производство Ограничена Замена Делови Гаранција Мебел На Америка Палома Ткаенина 20-Инчен Фрли Перница Во Индиго (Во Собата На 2).


Карактеристики на понудата

Слични понуди