• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Комплет Капаци За Автомобилски Седишта Универзален Заштитник За Авто Предни Седишта За Автомобил, Седан ЗА ТЕРЕНЦИ, Камион

Комплет Капаци За Автомобилски Седишта Универзален Заштитник За Авто Предни Седишта За Автомобил, Седан ЗА ТЕРЕНЦИ, Камион

 
DEN 2.67

Количина на стоки
Достапно

МАТЕРИЈАЛ - 2 пакет капак на предното седиште, изработен од издржлива дишечка и флексибилна полиестерска ткаенина,го одржува капакот на автомобилското седиште да остане на место,лесен за чистење и миење. ЛЕСЕН за ИНСТАЛИРАЊЕ - Лесен за инсталирање,елиминирајќи го комплицираниот процес на инсталација. Фитнес-Заштитете ги вашите седишта од нечистотија,излевање,кинење и избледување,мека ткаенина што се протега,капаци за седишта за автомобили со универзално вклопување за повеќето автомобили,ТЕРЕНЦИ и камиони со Кофа Со Редовна Големина.


Карактеристики на понудата

Слични понуди