• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Зрбивб Нови Жени Слаби Бикини Без Грб Женски Костим За Капење Сет Завој Бандо Бикини Сет Склекови Бразилски Костими За Капење Облека За Плажа Костим За Капење Прик?

Зрбивб Нови Жени Слаби Бикини Без Грб Женски Костим За Капење Сет Завој Бандо Бикини Сет Склекови Бразилски Костими За Капење

 
DEN 239.84

Количина на стоки
Достапно

07" Панталони Должина : 96cm/37.98" Хип : 80см/31. Краток костим за капење дното обезбеди умерена покриеност,совршена контрола на стомакот,дизајн на грбот со врвка, вграден обложен за без жица.35" Половината : 74cm/29.92" Половината : 78cm/30. Мазна и сјајна ткаенина, еластична, про-кожа, издржлива, го прави лесен и многу удобен за носење.


Карактеристики на понудата

Слични понуди