• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Флеминг Продажба Ко RАД-Sidekick Гас Скара Скара Комплет

Флеминг Продажба Ко RАД-Sidekick Гас Скара Скара Комплет

 
DEN 553.92

Количина на стоки
Достапно

Оваа скара се монтира на отстранлив држач на страната на повеќето рекреативни возила. Скарата се лизга на држачот и се поврзува со снабдувањето со гас со брзо монтирање на цревото за исклучување. Заградата се преклопува за полесно складирање. 11.000 БТУ Излез. 214 квадратни метри во површината за готвење. 66 квадратни. во. решетката за затоплување. Тежина : 24 килограми.


Карактеристики на понудата

Слични понуди