• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Р Концепти Комплет За Задни Сопирачки И Ротори

Р Концепти Комплет За Задни Сопирачки И Ротори

 
DEN 2470.40

Количина на стоки
Достапно

Р1 Концепти Комплет За Сопирачки Серија обезбедуваат висококвалитетна моќ на запирање. Со нашата најсовремена технологија, не треба да избирате помеѓу перформансите и буџетот : сето тоа е таму во еден пакет. Роторите на сопирачките ќе траат подолго и ќе обезбедат безбедност на вашето возило за илјадници милји што доаѓаат. Сите Ротори на Сопирачките се дизајнирани за директно вклопување : не се потребни модификации. Пакетот Вклучува 2 Ротори на сопирачките Со Перформанси на елин, 4 Влошки ЗА СОПИРАЧКИТЕ OEP и Хардверски Комплет. Прецизни Дупчат Дупки За Максимална Дисипација На Топлина. Дијамант Слотови Делува Како Индикатор Роторот Носат. Oep Влошките за Сопирачките обезбедуваат правилни перформанси на триење, што резултира со најбезбедно можно сопирање. Oep Сопирачки Влошки-роторот пријателски со докажани подолго роторот и рампа живот. Одговара Изберете : 1996-2001 АМЕРИКАНСКИ ГЕНЕРАЛ Н1 и повеќе-додадете го вашето возило во нашиот додаток за вклопување за да проверите.


Карактеристики на понудата

Слични понуди