• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Женски Летен Моден Врв Леопард Печатење Надвор Рамо Прашка Лабава Удобност Маица Со Кратки Ракави Памучни Слоеви Врвови За Жени

Женски Летен Моден Врв Леопард Печатење Надвор Рамо Прашка Лабава Удобност Маица Со Кратки Ракави Памучни Слоеви Врвови За Жени

 
DEN 1.67

Количина на стоки
Достапно

Сезона : Лето. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Печатење. Должина на ракавот : Краток ракав. Јака : кружен врат. Дебелина : Стандард. Пакетот вклучува : 1 компјутер жени врвот. Големина шема : . Големина : С САД : 4 ЕУ : 34 Биста : 96см/37.80" Должина : 60см/23.62" Ракав : 12см/4.72"Големина : М САД : 6 ЕУ : 36 Биста : 102см/40.16" Должина : 61см/24.02" Ракав : 13см/5.12"Големина : Л САД : 8 ЕУ : 38 Биста : 108см/42.52" ДОЛЖИНА : 62см/24.41" ракав : 14см/5.51"големина : xl Сад : 10 еу : 40 биста : 114см/44.88" должина : 63см/24.80" ракав : 15см/5.91"големина : Ххл сад : 12 еу : 42 биста : 120СМ/47.24" должина : 64см/25.20" РАКАВ : 16см/6.30" памучна мешавина, супер мека, удобна и дише, полна Со Еластичност. Овој Разноврсен Врв Е Внимателно Прилагоден За Да Одговара На Чувствителната Кожа и Е Удобен За Да Избегне Блиско вклопување. Печатени Круг Вратот Лабава Пуловер Лабава Маица Врвот Прави Да Изгледа Повеќе Модерен и Стилски. Основни Маици Со Удобен О Врат Сериозно Одат Со Сѐ Како Јакни, Кардигани, Шорцеви, Здолништа, Фармерки И Хеланки. Идеален Со Долна Облека Во Боја На Кожа Ако Ја Изберете Белата Боја. Ова Стана Летен Главен Производ! Лесна, Мека и Цврста Боја, Ќе Ви се Допадне Нашиот Леопард Принт Од Врвот На рамената! Со Ласкаво Тенок Фит, Како Можеш Да Кажеш Не? Спарете го со Вашите Омилени Искинати Фармерки И Чевли Или Обложете Го Под Омилената Јакна и ќе Ви се Допадне Фит и Чувство.


Карактеристики на понудата

Слични понуди