• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Лилил Женски Коктел Забава Шупливи Без Ракави Печатени Мини Фустан

Лилил Женски Коктел Забава Шупливи Без Ракави Печатени Мини Фустан

 
DEN 287.52

Количина на стоки
Достапно

Карактеристики На Производот : . Должина На Фустан : Должина На Коленото. Должина На Ракавот : Без Ракави. Тип Ракав : Резервоарот. Деколте : Кружен Врат. Материјал : Полиестер. Тип На Ткаенина : Дрес. Шема : Цветни. Стил : А-Линија. Затворање : Пуловер. Повод : Нормкор/Минималистички. Акценти : Шупливи Надвор. Сезона : Лето. Тип На Ремен : Шпагети. Оддел : Жени. Половината : империја. Тип На Големина : Редовно. Стил На Јака : О-Вратот. Тема : Цвет. Одговара : Класичен. Карактеристики : Печатење (препечатување). Нега На Облека : Машина За Перење. Држава : Нова. повод : Каузален Леопард Печатење/ Цветни печати. Шупливи Надвор. А-Линија Замав Фустан. Мини Кратка Должина. Секојдневен И Плажа.


Карактеристики на понудата

Слични понуди