• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Намести Го Моето Место Апстрактен Современ Геометриски Врамен Поглед Квадрат Модерен Кадифен Двобоен Тепих

Намести Го Моето Место Апстрактен Современ Геометриски Врамен Поглед Квадрат Модерен Кадифен Двобоен Тепих

 
DEN 575.84

Количина на стоки
Достапно

Тој е дизајниран да направи луксузен додаток на простори, со кадифен текстура за инсталација насекаде.Шестоаголниот апстрактен тепих за домови и канцеларии е обликуван со НАЈКВАЛИТЕТНИ Сд Полиестерски влакна ЗА МИЛЕНИЧИЊА кои обезбедуваат долготраен сјај и одлична издржливост за да се елиминира барањето за често чистење. Со бујна висина на купот од 9,4 мм, домашниот тепих нуди мека текстура и е погоден за простори со значителен пад. Покриен Тепих : Додадете слој на природна топлина во вашиот дом со оваа изолација на овој екстравагантен беж тепих.


Карактеристики на понудата

Слични понуди