• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Купсербил Семејство Момчиња Божиќ Пижами Onesie Момчиња ' Пижами Органски Памук Божиќ Пижами Деца

Купсербил Семејство Момчиња Божиќ Пижами Onesie Момчиња ' Пижами Органски Памук Божиќ Пижами Деца

 
DEN 32.00

Количина на стоки
Достапно

28" Ракав : 53см/20. Божиќни Пижами.Големина на етикетата : 2Д биста : 63,5 см/25,00" Ракав : 35см/13,78" Должина (врв) : 39см/15,35" Половината (панталони) : 46см/18,11" Должина (панталони) : 50см/19,69" Големина На Етикетата : 3-4Ј биста : 68см/26,77" Ракав : 40см/15,75" Должина (топ) : 43СМ/16.76"Sleeve : 42cm/16.72"Sleeve : 47cm/18.50"Length(top) : 51cm/20.05"Length(pant) : 70cm/27.44" половината (панталони) : 60см/23.


Карактеристики на понудата

Слични понуди