• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Елизабет Крафт Метал Умре Од Модаскрап Дизајни Ѕвезда Перница Кутија, Умре 5.2 Х8. 3

Елизабет Крафт Метал Умре Од Модаскрап Дизајни Ѕвезда Перница Кутија, Умре 5.2 Х8. 3

 
DEN 607.84

Количина на стоки
Достапно

Елизабет Занает Дизајни-Метал Умре Од Модаскрап Дизајни. Елизабет Крафт умира ќе даде дополнителен допир на секој хартиен проект и се компатибилни со повеќето машини за сечење. Овој пакет содржи Ѕвезда Перница Кутија : еден умре. Приближна завршена големина : 8-3/10х5-1/5 инчи. Увезени. Елизабет Крафт Метал Умре Од Модаскрап Дизајни Ѕвезда Перница Кутија, Умре 5.2 "Х8. 3".


Карактеристики на понудата

Слични понуди