• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Средновековен Коптски Крст Шарм Десен Прстен Во Оксидирани . Стерлинг Сребрена

Средновековен Коптски Крст Шарм Десен Прстен Во Оксидирани . Стерлинг Сребрена

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

Избраниот прстен е фрлен во оксидирана завршница .925 сребро и прикажува средновековно вкрстено централно парче 15х11, завршено со удобно поставена лента.Вашето купување ќе вклучува 30-Дневна Размена Или Гаранција За Враќање На Парите И Бесплатна Американска Испорака. Ве молиме испратете ни е-пошта за повеќе детали во врска со оваа листа.925 Сребро (Оксидирана Завршница). Прибл. 3,7 грама. Крст - 15мм (0,60") х 11мм (0,4")Бенд - Прибл. 3мм (0,10")Големини На Прстени-6 до 9. Направено Во Тајланд. 30-Дневна Политика За Размена/Враќање Без Проблеми.


Карактеристики на понудата

Слични понуди