• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Гарние Фруктис Стил Волумен Анти-Влажност Лак За Коса, брои

Гарние Фруктис Стил Волумен Анти-Влажност Лак За Коса, брои

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

Сакате обемно подигнување и држење без крцкава вкочанетост? Garnier® Fructis® Стил Волумен Анти-Влажност Лак За Коса е разноврсен волуменски лак за коса кој го обезбедува телото и полнотата што ви се потребни и природното движење со здрав изглед што го сакате. Со 24-часовно држење и заштита од влажност, вашиот стил останува допирлив цел ден, дури и при екстремна влажност. КАКО ФУНКЦИОНИРА? Нашата силна, но флексибилна формула за лак за коса, натопена со природен Екстракт од Бамбус, ве држи под контрола на вашиот стил 24 часа. Оваа формула работи со кревање рамна, уморна коса од коренот до врвот. Останете под контрола на вашиот стил со дополнителен волумен и мекост, плус држење за отскокнување што трае цел ден. Нашиот лесен, пенлив овошен мирис ќе ја остави вашата коса да мириса свежа и живописна. ИНСПИРИРАЈТЕ СЕ! Користете кој било Производ Во Стилот На Garnier® Fructis® Со Лак За Волумен За зајакнување на секој стил. За најдобри резултати, користете Garnier® Fructis® Целосен И Кадифен Систем на шампон, регенератор и третман. За повеќе изглед, совети и забава посетете го Нашиот Стилски Центар. Волуменскиот лак за коса обезбедува 24 часовно дополнително силно држење за телото и Подигнување Силна, но флексибилна формула е натопена Со Екстракт Од Бамбус лакот Против влажност ја крева рамната, уморна коса Од коренот до врвот Останете во контрола на вашиот стил со дополнителен волумен и мекост, плус држење за отскокнување што трае цел ден.


Карактеристики на понудата

Слични понуди