• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Бимба Цветни Печатени Прилагодливи Ремени За Шпагети Долг Макси Фустан Летна Облека За Плажа-Средна

Бимба Цветни Печатени Прилагодливи Ремени За Шпагети Долг Макси Фустан Летна Облека За Плажа-Средна

 
DEN 0.33

Количина на стоки
Достапно

Овој макси фустан во режим на летање е она што сигурно ви треба додека сте на авион-патувајте до вашата омилена туристичка дестинација. Достапен во прекрасни отпечатоци, овој макси фустан направен Од Вискоза ќе ве одржува удобно во текот на целиот ден. Дополнете го со убав елегантен накит и тексас јакна за да го комплетирате вашиот шик изглед. Оценки За Бимба за нејзиниот нов асортиман на привлечна колекција макси фустани.Материјал : Должина На Рејондрес : 54 Инчи(Прибл)Должина На Ракавот : Прилагодлива Висина На Моделот На Жица За Шпагети : 176 Cm Care : средно машинско перење, Топло железо, Железо додека е влажно.ИНФОРМАЦИИ ЗА ГОЛЕМИНАТА : ве Молиме погледнете ја нашата табела со големини пред да купите. Ако вашата големина е помеѓу две големини, ви препорачуваме да изберете поголема големина.➊ Големина XS : Биста - 33 Инчи; Должина - 53 Inches➋ Големина S : Биста - 35 Инчи; Должина - 53.5 Inches➌ Големина M : Биста - 37.5 Инчи; Должина - 54 Inches➍ Големина L : Биста - 39.5 Инчи; Должина - 54.5 Inches➎ Големина XL : Биста - 42 Инчи; Должина - 55 Inches➏ Големина 2 XL : Биста - 44.5 Инчи; Должина - 55.5 Инчи ➐ Големина 3 XL : Биста - 47 Инчи; Должина - 56 Инчи Овој режим на лет макси фустан е она што сигурно дека треба, додека на воздух-патување до вашата омилена туристичка дестинација. Достапен во прекрасни отпечатоци, овој макси фустан направен Од Вискоза ќе ве одржува удобно во текот на целиот ден. Материјал : 100% Вискоза Од Вискоза. Продажба За : 1 Фустан. Нега на ткаенина : Средно машинско Перење Топло железо Додека е влажно. Секој додаток што го носи моделот не е вклучен. За Повеќе Детали, прочитајте го описот подолу.


Карактеристики на понудата

Слични понуди