• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Кралицата & Ко - Шејкер Форма Комплет-Магија

Кралицата & Ко - Шејкер Форма Комплет-Магија

 
DEN 2.00

Количина на стоки
Достапно

Карактеристики создадете Форми На Шејкер и Честитки За Шејкер за неколку минути!.Додадете димензија и интерес за секој проект за изработка на хартија!.Металните матрици се компатибилни со повеќето машини за сечење матрици.Дизајн-Магија.- SKU : NMG314672 Кралица И Компанија Шејкер Форма Комплет - Магијата Кралицата И Ко-Шејкер Форма Комплет. Направете забавни шејкер картички за испраќање до пријателите и семејството со овој комплет! Овој пакет содржи една хартиена подлога од 6х6 инчи со дваесет и четири листови, еден лист налепница од 4х5 инчи, три матрици, девет форми на ознаки за подароци од пена со ацетатни навлаки, избрани бисерни додатоци и избрани додатоци од светки. Доаѓа во различни дизајни. Секој продаден одделно. Увезени.


Карактеристики на понудата

Слични понуди