• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Машки Џогер Секојдневни Панталони Плус Големина Лабаво Печатење Спортски Долги Спортски Панталони

Машки Џогер Секојдневни Панталони Плус Големина Лабаво Печатење Спортски Долги Спортски Панталони

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Големина : С Половината : 56-63см/22,05-24,08" колк : 90см/35,43" Должина : 88см/34,65" Големина : М Половината : 64-70см/24,80-27,56" Колк : 94см/37,01" Должина : 90см/35,43" Големина : Л Половината : 68-74см/26,77-29.13" колк : 98см/38.58" должина : 92см/36.22" големина : xl половината : 75-80см/29.53-31.50" колк : 102см/40.16" должина : 94см/37.01" големина : xxl половината : 81-86см/31.89-33.86" колк : 106см/41.73" должина : 96cm/37.80" големина : xxxl Половината : 87-94cm/34.25-37.01" колк : 110cm/43.31" должина : 98cm/38.58" големина : xxxxl половината : 95-100cm/37.40-39.37" колк : 114cm/44.88" должина : 100см/39.37" големина : хххххл половината : 101-106см/39.76-41.73" колк : 120см/47.24" должина : 102см/40.16" карактеристики : модата и модерниот дизајн ве прават попривлечни. Употреба : Лесни Спортски Панталони Префект За Трчање, Тренинг, Теретана, Тренинг, Фитнес, Вежбање, Џогирање, Пешачење, Бодибилдинг, Пешачење, Патување Итн. Лесен Дише Брзо Суво Пешачење Трчање Отворено Спортски Панталони. Атлетски Панталони За Мажи. Забелешка : Ве Молиме Погледнете Ја Големината Во Нашиот Опис Или Слики На Производи. Ве молиме Не се Однесуваат На "Водич Големина". Благодарам . Секојдневно Направено Подобро : Ги Слушаме Повратните Информации Од Клиентите И Го Дотеруваме Секој Детал За Да Обезбедиме Квалитет,Вклопување И Удобност.


Карактеристики на понудата

Слични понуди