• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Нула Шеќер Путер Од Кикирики Нафора, Без Вештачки Бои или Вкусови-9оз

Нула Шеќер Путер Од Кикирики Нафора, Без Вештачки Бои или Вкусови-9оз

 
DEN 68.48

Количина на стоки
Достапно

Уживајте во нафора од путер од кикирики без шеќер, совршено задоволство. Печени со вистински печени кикирики, Вортман Нула Шеќер Наполитанки Од Путер од Кикирики го пакуваат целиот кремаст вкус на путер од кикирики што го очекувате. Крцкајте во крцкавата нафора и отклучете го вкусот на мазниот путер од кикирики. Плус, овие наполитанки со путер од кикирики без шеќер не содржат вештачки бои или вкусови и немаат сируп од пченка со висока фруктоза. Спарете ги со вашиот омилен топол или ладен пијалок за победничко уживање за време на ужина. Ставете Вортман Нула Шеќер Наполитанки Со Путер од Кикирики на послужавник и гледајте како брзо исчезнуваат. Вкусни нула шеќер путер од кикирики. Печени со вистински печени кикирики. Нема вештачки бои и вкусови. Спарете со топол пијалок за совршена закуска со путер од кикирики без шеќер.


Карактеристики на понудата

Слични понуди