• Најдобра цена
  • Неодамнешно
Подобри Трендови Розова Рио Цветни Дизајн Памук За Сите Возрасти Постелнина Сет, Близнак

Подобри Трендови Розова Рио Цветни Дизајн Памук За Сите Возрасти Постелнина Сет, Близнак

 
DEN 3.00

Количина на стоки
Достапно

Освежете ги ентериерите во вашата спална соба со волшебниот стил на Оваа Колекција на постелнина во Рио поставени од Подобри Трендови. Одликувајќи се со прекрасен тафтуван уметнички дизајн во топли тонови, идеално е да се користи како парче за слоевитост или алтернатива на вашиот утешител за нова цврста привлечност. Оваа тафтувана покривка од памучна шенила на Подобри Трендови е мека и кадифна и нуди огромна удобност што ја посакувате. Неговиот мотив за медалјон може лесно да се надополни на вашиот постоечки декор и сигурно ќе додаде нов декоративен елемент во вашата спална соба. Оваа зачудувачка Колекција Во Рио е изработена од 100% Памук и Е Шенил Тафтувана во Уметнички Дизајн. Постелнината се спушта до подот со агли на ѕвончето. Оваа колекција комплети за покривки се достапни како комплети од 2 Парчиња и 3 Парчиња со Соодветни Шеми во 13 бои и 4 големини. 100% Памучна Мека И Кадифен Шенил Тафтувана Покривка. Квалитет на наследство во Цветен Дизајн. 100% Памук И Цветни Дизајн. Рио Колекција на постелнина се идеални за покривки за кревети во текот на пролетните и летните месеци и додаваат дополнителен елемент на стил во вашиот кревет во текот на есента и зимата. Постелнината доаѓа до подот со агли на ѕвончето. Овој елегантен дизајн доаѓа во голема низа бои и сите стандардни големини за да ја надополни секоја спална соба. Соодветните Шеми се продаваат одделно. Машина За Перење, Падне Сува. Двојна Постелнина со 1 Стандарден Измамник. Розова боја.


Карактеристики на понудата

Слични понуди